KONST / Litografier / Litografier / mapp (dds) 5004089

nr 500 4089

Litografier / mapp (dds)

"Nordens ljus", fem litografier, signerade. (Jordi Arkö, Hans Hamngren, Nils Kölare, Philip von Schantz, Ulf Wahlberg)

Utrop:

300 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 10 december 2007
kl 17:30:59

  • Tema